امروز : شنبه, 27 شهریور 1400
» » مراسم تکریم، تجلیل و معارفه معاونین مهندسی و نظارت و خدمات مشترکین و مدیر دفتر هیئت مدیره شرکت توزیع نیروی برق گلستان برگزار شد.

مراسم تکریم، تجلیل و معارفه معاونین مهندسی و نظارت و خدمات مشترکین و مدیر دفتر هیئت مدیره شرکت توزیع نیروی برق گلستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی؛ مهندس علی اکبر نصیری مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان در سخنانی با بیان اینکه با تغییرات است که تحول ایجاد می شود به بیان انتظارات خود از مدیران جدید شرکت پرداخت.

وی با اشاره به اینکه در ممیزی ها و ارزیابی ها بحث رقابت بین شرکت ها وجود دارد افزود: ارتقاء و پوشش ضعف ها، رفع نقاط قابل بهبود و استفاده از تجربیات ممیزان و ارزیابان از دیگر جنبه های ممیزی است.

وی در ادامه، تسریع در عملیاتی شدن برنامه استراتژیک شرکت و تدوین نرم افزار برای خروج کار از حالت سنتی و سیستمی شدن کارها در امور کارکنان و رفاه را از خواسته های دیگر خود در این حوزه برشمرد.

وی با بیان اینکه کسب مقام سوم کشوری در کاهش پیک در سنوات قبل نتیجه همین دست برنامه ریزی ها و هماهنگی های بین واحدی است افزود: زمانی که طرح ها توجیه فنی و اقتصادی داشته باشد می توان به حرکت رو به جلو و بالندگی شرکت امیدوار بود.

مدیرعامل شرکت تفکر مهندسی در طراحی شبکه را از انتظارات خود از معاون جدید مهندسی و نظارت برشمرد و آرایش بهتر شبکه و استفاده از تجهیزات استاندارد را متضمن وقوع حوادث کمتر در شبکه های توزیع برق استان دانست.

وی با اشاره به اینکه وقوع برخی حوادث ساختاری، ریشه در نوع طراحی شبکه دارد گفت: در طراحی شبکه هر چه مهندسی تر بیاندیشیم با مشکلات و معضلات کمتری در بهره برداری مواجه خواهیم بود.

مهندس نصیری در بخش پایانی سخنان خود به موضوع ساختمان شرکت پرداخت، وی در این باره گفت: بحث ساختمان ستاد شرکت معضل اساسی ای است که سال ها موجب رنج پرسنل شده است. وی از معاون مهندسی و نظارت جدید خود خواست که با مدیریت، راهبری و برنامه ریزی صحیح موضوع خرید و تجهیز ساختمان در سایت اداری را پیگیری کند تا کلیه پرسنل در سریعترین زمان ممکن به آنجا نقل مکان نمایند.

شایان ذکر است در این مراسم مهندس سید احمد موسوی بعنوان معاون مهندسی و نظارت ، مهندس محمد مهدی قاسمی بعنوان معاون خدمات مشترکین و مهندس محمد ایزانلو بعنوان مدیر دفتر هیئت مدیره شرکت معرفی گردیدند.

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

برو بالا