امروز : جمعه, 26 شهریور 1400
» » آسیب به رضایتمندی مردم از نظام پذیرفتنی نیست

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان، سرهنگ علی‎اکبر جاویدان در جلسه پیشگیری از سرقت تجهیزات تاسیسات شرکت توزیع نیروی برق گلستان اظهار داشت: بر اساس برنامه‎های گذشته نیروی انتظامی در خصوص شرکت‎های خدمات‎رسان وظیفه خود می‎داند که از تجهیزات شرکت برق استان گلستان حفاظت نماید.

فرمانده انتظامی گلستان با بیان اینکه نیروی انتظامی اگر بتواند جلوی سرقت‎های تجهیزات شرکت برق را بگیرد و از منافع بیت المال محافظت کند خرسند خواهد شد، یادآور شد: نیاز است که مسئول حقوقی شرکت توزیع برق استان با رئیس پیشگیری از جرائم استان یک نشست مشترک داشته باشند و دستورالعمل کلی با دستگاه قضائی تبیین شود تا به عنوان یک ضابط قانونی بتوانیم در صیانت بهتر از تجهیزات شرکت برق همکاری کنیم.

فرمانده انتظامی گلستان با بیان اینکه یک ابلاغیه از سوی ناجا و وزارت کشور صادر گردیده و ضوابطی برای وظیفه‎مندی در قبال شرکت‎های خدمات‎رسان مشخص شده است که سعی و تلاش ما این است که بدون هیچ چشم‎داشتی نسبت به انجام وظایف محوله اقدام نمائیم.

مهندس نصیری مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان نیز در این دیدار ضمن قدردانی از تلاش های نیروی انتظامی در صیانت از حقوق مردم اظهار داشت: نیروی انتظامی و شرکت توزیع برق استان گشت های مشترکی دارند که نتایج خوبی نیز از این مهم بدست آمده که میزان سرقت‎ها هم از نظر عدد و هم ریال کاهش پیدا کرده است.

وی با اشاره به شناسایی نقاط آلوده به سرقت تجهیزات شرکت توزیع نیروی برق در استان اظهار داشت: به دنبال این هستیم که با همراهی و مشارکت نیروی انتظامی و استفاده از نیروهای خبره و متخصص با طرح‎ برنامه‎های متناسب با نقاط آلوده از سرقت تجهیزات برق جلوگیری نمائیم.

مهندس نصیری با بیان اینکه مهمترین هدف شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان، تأمین برق مطمئن و پایدار و فراهم نمودن رضایتمندی مردم و مشترکین برق استان گلستان است تأکید کرد: شرکت برق یکی از شرکت‎های خدمات‎رسان است و اینکه افرادی با سرقت تجهیزات برق و بروز خاموشی به رضایتمندی مردم از نظام آسیب وارد کنند پذیرفتنی نیست.

آسیب به رضایتمندی مردم از نظام پذیرفتنی نیست

 

آسیب به رضایتمندی مردم از نظام پذیرفتنی نیست

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

برو بالا