امروز : شنبه, 27 شهریور 1400
» » معرفی مدیریت های توزیع نیروی برق شرق گرگان و گنبد کاووس

طي احكام جداگانه‌اي از سوي رئيس هيئت مديره و مدير عامل شركت توزيع نيروي برق استان گلستان، مديريت های توزيع نیروی برق شرق شهرستان گرگان و گنبد کاووس معرفي شدند.

در تداوم طرح جانشين پروري و چرخش مديران، با هدف ارتقا كيفي سطح خدمات و تلاش براي توسعه كمي فعاليت‌هاي اين شركت، مديريت های توزيع نیروی برق شرق گرگان و گنبد کاووس ، معرفي شدند.

آیین تکریم ، تجلیل و معارفه مدیریت توزیع نیروی برق شرق شهرستان گرگان با حضور مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری گرگان و مدیران ستادی شرکت در محل سالن اجتماعات دانشگاه مائده گرگان برگزار شد .             

رئيس هيئت مديره مدير عامل شركت توزيع نيروي برق استان گلستان با قدرداني از تلاش‌هاي مديران قبلي اين مدیریت ها خاطرنشان كرد: يكي از راهكارهاي مهم در مسير توسعه كمي و كيفي فعاليت‌ها، استفاده از ظرفيت‌هاي نيروي انساني متخصص در سطوح مختلف است.      
مهندس "علی اکبر نصیری "در این مراسم تاكيد كرد: بي‌ترديد هر تغييري در شركت‌ها و دستگاه‌هاي خدمت رسان، با هدف بهبود شرايط و ارتقاء وضعيت موجود و سرعت بخشيدن به حركت در مسير مطلوب انجام شده و مي‌شود.

وی اظهار داشت :خداوند منان را سپاسگزاريم كه به همه ما توفيق خدمت عطا نمود تا در كنار يكديگر ، با همدلي و همزباني گام هاي بلندي در جهت ارائه خدمات ارزنده و تامين رضايت مردم و مشتركين شركت در سراسر استان برداريم.

همچنین معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری گرگان در این مراسم با اشاره به ویژگی مدیریت موفق گفت: مسئولیت یک امانت الهی است و تامین خواسته سازمان و تکریم ارباب رجوع هنر مدیریت است و مدیری موفق خواهد بود که این دو خصوصیت را با هم داشته باشد .

"ابراهیم دشتیان"با اشاره به جمعیت و وسعت شهرستان گرگان، یادآور شد: شرایط و وضعیت خاص این شهرستان نیاز به تامین برق را لازم کرده و نیاز به رفع مشکلات موجود آن ضروری است.

وی با تشکر از همه دست اندکاران شرکت توزیع برق استان و شهرستان و برنامه ریزی هایی که در جهت جلوگیری از قطعی برق و افت ولتاژ شهرستان کمک بسیاری کرده که جا دارد از زحمات مهندس نصیری مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان و مجموعه شهرستان تقدیر گردد .

وی درادامه بر ضرورت توزیع نیروی برق در زندگی افراد جامعه تاکید کرد و افزود: با توجه به اینکه بخشی از آسایش مردم نیازمند برق است لازم است برنامه‌ریزی‌های مدونی را در راستای بهره‌مندی مردم شهرستان از نعمت برق صورت بگیرد.

دشتیان به حضور پررنگ تلاشگران عرصه برق در سیاست‌های اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و ادامه داد: تلاش برای کاهش تلفات در صنعت برق یکی از مهم‌ترین برنامه‌ها در سیاست اقتصاد مقاومتی است.

در پایان جلسه طی حکمی "مهندس محمدتقی اتحاد "بعنوان مدیرتوزیع نیروی برق شرق گرگان معرفی و با اهدا ء لوح تقدیر از زحمات مهندس "بهرام قائمی" تجلیل گردید .

در خرداد ماه امسال بر اساس حکمی از سوی مهندس نصیری مدیر عامل و رییس هیئت مدیره شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان، مهندس بهرام قائمی با حفظ سمت مدیریت برق شرق گرگان، به عنوان معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق استان گلستان منصوب شده بود.

همچنین آیین تکریم ، تجلیل و معارفه مدیریت توزیع نیروی برق شهرستان گنبد کاووس با حضور مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان و مدیران ستادی شرکت در محل سالن اداری هلال احمر این شهرستان برگزار شد .

رئيس هيئت مديره و مدير عامل شركت توزيع نيروي برق استان گلستان در آیین تکریم و معارفه مدیریت توزیع نیروی برق شهرستان گنبد کاووس اظهار داشت: صنعت برق از جمله بخش هايي است كه از حساسيت بسيار بالايي برخوردار است و وقتي گفته مي شود برق زيرساخت زيرساخت هاست، حرف گزافي نيست، چراكه تمامي بخش هاي صنعت، كشاورزي و خدمات براي ادامه فعاليت خود، وابسته به برق هستند.               
مهندس "علی اکبر نصيري "موفقيت و توسعه اين صنعت را مرهون تلاش و تخصص تلاشگران صنعت برق دانست و افزود: در تابستان سال گذشته و امسال همكاران شركت توزيع نيروي برق استان گلستان نهايت تلاش خود را براي مديريت پيك تابستان به كار بستند و ما توانستيم با كمك رسانه ها و مردم  پيك بار را كاهش دهيم.

در پایان جلسه طی حکمی مهندس" محمد علی عرب گلو " بعنوان مدیرتوزیع نیروی برق شهرستان گنبد کاووس معرفی و با اهداء لوح تقدیر از زحمات "مهندس محمدتقی اتحاد " مدیر قبلی تجلیل شد.

معرفی مدیریت های توزیع نیروی برق شرق گرگان و گنبد کاووس

 

معرفی مدیریت های توزیع نیروی برق شرق گرگان و گنبد کاووس

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

برو بالا